Tych parę spraw

Ostatnio cały mój czas, skurczył się do minimum. Przygotowania do podróży, praca, kilka spotkań, to wszystko sprawiło, że poczułem dzisiaj lekkie zagubienie.

Skompletowałem już wszystkie dokumenty, pozostało mi do kupienia kilka rzeczy: aparat fotograficzny, plecak. Spiszę jeszcze numery autobusów na lotnisko i można powiedzieć że jestem gotowy.

Jednak co mnie czeka, nie wie nikt. Nie mam praktycznie kontaktu z drugą stroną mapy, więc może się wiele rzeczy wydarzyć. Tym się w ogóle póki co nie przejmuję. Bo i tak nic na to nie poradzę.

Zostawiam tak wiele otwartych spraw. Część z nich będzie musiała zaczekać do mojego powrotu. Kilka wezmę ze sobą. No a część po prostu potrzebuje czasu.

Chyba to jest powodem mojego dzisiejszego nastroju. Poczucie tego że jednak nie dałem rady zrobić wszystkiego. Nie zdążyłem spotkać się z ludźmi, na których tak mi zależy. Że zabrakło tak niewiele. Że jakbym mniej spał, był bardziej skoncentrowany na tym co robię, to na pewno wyczyściłbym tę tablicę zapisaną szarą kredą. Chociaż na tyle na ile znam swój charakter, tej tablicy nie da się w pełni wyczyścić.

Może jak zwykle, najlepiej będzie pozwolić rzeczom dziać się samym. Jednak w takie dni jak ten, tak ciężko się z tym pogodzić.

Komentarze

  1. Nie można spać mniej! Bo percepcja tych wszystkich chwil, które są dla Ciebie tak ważne spadnie i nie wyjdzie to na dobre ani trochę!

    Otwarte sprawy mówią, że masz po prostu gdzie wrócić, a pozamykanie wszystkiego byłoby takim odcięciem od TU i nakierowaniem tylko na TAM, a tego ludzie i sprawy TU bardzo nie chcą.

    Ale, ale, dobrze wykorzystaj czas TAM, tak jak to zawsze robisz. I rób ładne zdjęcia. Enjoy!

    OdpowiedzUsuń
  2. oj bro przestan sie uzalac i pamietaj, ze jakby inni mielie taka szanse to tak by strzelili z buta, ze nawet "pocalujcie mnie w d..." nikt by nie doslyszal. ja wiem ze jestes czlowiekiem wysokiej wrazliwosci, ale apeluje ! nie ogladaj sie za wszystkimi tylko rob swoje i korzystaj. kiedys to docenisz. Mam nadzieje, ze juz sie niedlugo odezwiesz z Braaa ... bro z Bra :D Pozdro !

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty